Home / Ürünler / Çerçeveler / Yapışan Kare Fotoğraf Çerçevesi Beyaz 3’lü Paket

Yapışan Kare Fotoğraf Çerçevesi Beyaz 3’lü Paket

DAHA FAZLASI İÇİN WWW.RESİMLİHEDİYE.NET

Boş duvar görmekten mi sıkıldınız ? O zaman bu çerçeveyi çok beğeneceksiniz!!! Bu çerçeveler ile boş kalan duvarlarınız çok şık hale gelecek, çivi çakma derdi olmaksızın yapışkan bandıyla iz bırakmadan istediğiniz yere yapıştırabilir hatta sıkıldığınızda söküp başka bir yere yapıştırabilirsiniz.

20×20 Büyük Kare Fotoğraf Çerçevesi – Beyaz Renk – 3 Adet

Beyaz rengiyle her ortama uyum sağlayabilen sök tak yapışan kare çerçevelerle karşınızdayız. Sizler için özel olarak ürettiğimiz bu kare çerçevelerle çivi çakma ve iz derdi olmadan duvarlarınızı doldurabileceksiniz. Yapışkan çift taraflı bandı ile istediğiniz yere yapıştırabileceğiniz gibi söküp tekrar yapıştırdığınızda duvarlarınızda iz bırakmayacaktır. Kutusunda 3 adet vardır. Satın aldığınız zaman 1 kutu içerisinde 3 adet beyaz kare çerçeve gelir. Dilediğiniz kadar satın alarak değişik kombinler yaratabilirsiniz. Kolayca fotoğraflarınızı takabilirsiniz.

Özellikler
20×20 cm fotoğraf ebatı.
21×21 cm çerçeve ebatı.
Beyaz renktedir.
Çivi gerektirmez.
Bandı iz bırakmaz.
Kullanımı kolay bir üründür.
Ürün özel kutusuyla beraber satılmaktadır.

Kare Çerçeveleri Nasıl Kullanmalıyım?

1. Kare Çerçeveler kutusunda 3 adet vardır. Fiyat 3 adet içindir. Tek Tek Satılmaz. istediğiniz sayıda kutu alabilir, hatta Mini Kare Çerçeveler alarak çok daha farklı kombinler yapabilirsiniz.
2. Kare çerçevelerin içerisinde dekota vardır. Bu sayede parmağınız ile kenarlarından bastırdığınızda kare çerçeve geçme tırnaklarından ikiye ayrılır ve dekota boşa çıkar. Dekotaya fotoğrafı (pritt gibi) kağıt yapıştırıcısı ile yapıştırabileceğiniz gibi isterseniz yapıştırmayabilirsiniz.
3. Kare çerçeveyi tekrar tırnaklarından birbirine geçirerek kolayca montaj edebilirsiniz.
4. Kare Çerçeveler ’in arkasında kendiliğinden yapışan Özel bir çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bandın üzerindeki koruyucuyu çıkartarak duvara yapıştırabilirsiniz.
5. Kare Çerçevenin arkasında sök-tak bant olduğu için çerçevenin yerini değiştirebilirsin. Kare Çerçeveni çıkartırken alt taraftan yukarıya doğru kaldırman gerekmektedir.
6. İstediğin kadar Kare Çerçeveler alarak duvarında efsaneler yaratabilir, özel bant sayesinde birçok kez yerini değiştirebilirsin.
7. Dikkat: Eski, Boyası bozuk, Astar uygulanmamış duvarlar, ipeksi ve yağlı duvar kağıdı uygulanmış duvarlarda tutunma düşük olabilir veya duvarınıza ve/veya boyanıza zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ilk denemenizi görünmeyen bir duvara uygulayınız. Dilerseniz, arkasındaki delik sayesinde Kare Çerçeveleri tek bir çivi ile asabilirsiniz.